Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií.
Cena
veľkosť

Doprava zdarma nad 69€

Vyberte si svoje oblečenie a my Vám ho zadarmo privezieme!

Kvalitné oblečenie

Vyberáme pre Vás kvalitné a krásne oblečenie z celého sveta!

Starostlivosť o Vás

Záleží nám na Vás a sme Vám kedykoľvek k dispozícií!

Odmeny za vernosť

Verných zákazníkov odmeňujeme - vernostný systém.

Moderné dámske kabelky - lacné kabelky online

Moderné dámske kabelky - lacné kabelky online

Žena a kabelka – to jednoducho patrí k sebe. Práve u nás nájdete pestrý výber kabeliek, že zrejme náš e-shop neopustíte iba s jednou zakúpenou kabelkou. Aké kabelky to u nás vlastne nájdete? Ponúkame vám:

- kožené kabelky,
- elegantné listové kabelky,
- crossbody kabelky,
- spoločenské dámske kabelky,
- čierne kabelky,
- a množstvo iných dámskych kabeliek v rôznych tvaroch, veľkostiach a farbách. 

Hľadáte tú najkrajšiu kabelku? Ste tu správne!

Každá žena bez pochýb potrebuje minimálne jednu listovú kabelku, len tak do ruky a takisto aj väčšiu praktickú kabelku, do ktorej sa zmestí všetko, čo počas dňa potrebuje mať pri sebe. Rovnako tak by sa každej žene do „výbavy“ zišla aj luxusná krásna kabelka do spoločnosti. V našej ponuke to všetko nájdete. A to ani nehovoríme o farbách a vzoroch jednotlivých kabeliek. Nerátajte svoje kabelky a pokojne si z našej ponuky vyberte ďalšiu, keď na to máte chuť.

Treba kombinovať dámsku kabelku s outfitom?

Zvyčajne áno, ale nie nevyhnutne. Niekedy je totiž kabelka sama o sebe skvostom, ktorý oživí celý váš vzhľad. Pravdaže, v prípade extravagantnej kabelky s výrazným vzorom či v jasných farbách je dôležité neprekombinovať zvyšné časti vášho odevu. A naopak, keď je vaše sako či top príliš výrazný, kabelka by mala byť doladená a ideálne, ak je menej výrazná. Kabelky sa zvyknú doladiť aj k topánkam či iným doplnkom. Kabelky sú vhodné k letným šatám či k saku, ale aj k legínam a kompletom.

Vyberte si vašu novú dámsku kabelku z našej ponuky už dnes.

Čítať viac
Zobraziť:
Zoradiť podľa: