Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií.
Cena
veľkosť

Doprava zdarma nad 69€

Vyberte si svoje oblečenie a my Vám ho zadarmo privezieme!

Kvalitné oblečenie

Vyberáme pre Vás kvalitné a krásne oblečenie z celého sveta!

Starostlivosť o Vás

Záleží nám na Vás a sme Vám kedykoľvek k dispozícií!

Odmeny za vernosť

Verných zákazníkov odmeňujeme - vernostný systém.

Pánske doplnky – okuliare, opasky

Pánske doplnky – okuliare, opasky

Oživte si outfit tým správnym doplnkom! Štýlové kožené opasky, skvelé peňaženky či iný doplnok z našej ponuky. Jedinečné doplnky, ktoré doplnia váš štýl, presne také nájdete v našom e-shope. Tak neváhajte a ozvlášnite svjo outfit doplnkami z našej ponuky!

Pánsky opasok je nevyhnutnosť

Schudli ste a nohavice vám zrazu nesedia? Doslova z vás padajú? Lenže vy máte svoje elegantné nohavice radi, a tak ich chcete nosiť aj naďalej. Ľahká pomoc, dobrý opasok to vyrieši. Opasok by mal mať vo svojej módnej výbave každý muž. Či už pôjde o:
- kožený opasok,
- koženkový opasok, 
- alebo aj 
textilný opasok.

Opasok je nielen nevyhnutnosťou, ale je to aj štýlový doplnok, ktorý z vás urobí trendy muža. Zakúpte si jedinečný opasok z našej ponuky a vyriešte svoj problém s padajúcimi nohavicami už raz a navždy!

Štýlové doplnky - opasky či okuliare pre vás

Možno si príliš nepotrpíte na doplnky. Stačí vám pohodlné tričko, praktické džínsy a vyrazíte. Avšak kvalitné doplnky dokážu hotové zázraky. Vhodne zvolené doplnky urobia aj z toho najobyčajnejšieho outfitu trendy odev, ktorý nikto neprehliadne. Či už ide o kvalitný opasok, trendy peňaženku alebo luxusnú kravatu, nepodceňujte ich význam. Doplnky majú svoje miesto aj vo vašom šatníku. V našom e-shope nenájdete len kvalitné pánske oblečenie a štýlovú módu, ale aj doplnky, ktoré oživia váš outfit. Vyberte si sami.

Čítať viac
Zobraziť:
Zoradiť podľa: