Tento web používa k poskytovaniu služieb, personalizácii reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Viac informácií.
Cena
veľkosť

Doprava zdarma nad 69€

Vyberte si svoje oblečenie a my Vám ho zadarmo privezieme!

Kvalitné oblečenie

Vyberáme pre Vás kvalitné a krásne oblečenie z celého sveta!

Starostlivosť o Vás

Záleží nám na Vás a sme Vám kedykoľvek k dispozícií!

Odmeny za vernosť

Verných zákazníkov odmeňujeme - vernostný systém.

Pohodlné pánske tepláky - pudlové, štýlové tepláky

Pohodlné pánske tepláky - pudlové, štýlové tepláky

Tepláky pre vaše absolútne pohodlie a komfort! Naše pánske tepláky sú vyrobené z príjemných materiálov, ktoré si ihneď zamilujete. Tepláky využijete najmä na voľný čas, kedy ich môžete pokojne skombinovať so športovým tričkom či mikinou. Vyrazte už teraz von s novými teplákmi, ktoré vám ponúkame v rôznych farebných prevedeniach.

Pánske tepláky pre každého muža len v našom e-shope!

Tepláky sú odevom, v ktorom sa väčšina z nás cíti maximálne uvoľnene a pohodlne. Sú skvelé na doma, môžete v nich vyraziť len tak von do prírody a dobre sa v nich športuje. Aj preto by mal každý muž (aj žena) vlastniť aspoň jedny poriadne, kvalitné tepláky. Presne také nájdete aj v našom e-shope. Ponúkame vám:

- moderné pudlové tepláky a hip hop tepláky,
- chlapčenské tepláky,
- športové pánske tepláky do posilňovne či na behanie, 
- mnohé iné typy teplákov a pánskych nohavíc podľa vašej voľby. 

Pohodlné pánske tepláky – už ich nevyzlečiem!

Kto by sa nechcel stále cítiť komfortne? Práve tepláky nám dávajú túto možnosť, nezväzujú, netlačia, správne tepláky sú oblečením na doma i vychádzky a nikdy neomrzia. Dnešná ponuka teplákov je navyše veľmi pestrá, a tak okrem klasických strihov teplákov nájdete aj štýlové tepláky s pudlom či tepláky s originálnym vzorom, respektíve nápisom. Nič vám nestojí v ceste vybrať si spomedzi jedinečných teplákov z našej ponuky a užívať si voľné dni maximálne pohodlne a uvoľnene.

Čítať viac
Zobraziť:
Zoradiť podľa: